Primeur in België
Voor onze Belgische partner BM Technics hebben we circa 2,3 kilometer hoogspanningsdetectie geleverd. Het unieke aan deze situatie is dat het op keerwanden is gemonteerd. De reden hiervoor is betere beveiliging tegen voortuigen en hiernaast afschrikkende werking van hoogspanningsbeveiliging.
Lees meer
Over de eerder genoemde afstand is er verdeling gemaakt van 60 zones. Bij detectie zorgt een geavanceerd camerasysteem ervoor dat er direct wordt ingezoomd op de mogelijke indringer van het terrein. Naast dat de keerwanden bescherming bieden tegen voertuigen heeft de toepassing ook minder kans op storingen. In de praktijk komt het namelijk vaak voor dat zwerfvuil tegen hoogspanningsdetectie aanwaait en dit kortsluiting veroorzaakt.
Het combineren van praktische oplossingen die vervolgens helpen storingen te verlagen is in dit geval twee vliegen in één klap. Dit uitgangspunt is dan ook iedere keer onze motivatie bij onze klanten.
Auteur: Axel Schutte